Do góry

Plan zajęć

 

PLAN ZAJĘĆ

DUŻA SALA 2019/2020

PONIEDZIAŁEK WTOREK ŚRODA CZWARTEK PIĄTEK

16.00-17.00

III
A.Wojtyra,J.Cyndecki            

16.00-17.30
klasa  IV

K.Grysko

16.00-17.30
klasa IV

I.Pułkownik   J.Frączek

16.00-17.00

VII
A.Żaczkowa  Królikowski

16.00-17.30
klasa IV

I.Pułkownik  J.Frączek

17.00-18.30

 klasa I
A.Wojtyra, J.Cyndecki       

               

17.30-19.00

Konwalie + Młodzieżowa

K.Grysko

17.30-19,00
klasa VI

I.Pułkownik  J.Frączek

17.00-18.30
klasa VI

K.Grysko

17.30-19.00
klasa VI

I.Pułkownik J.Frączek

18.30-19.30

IV B
A.Wojtyra , J.Cyndecki             

19.00-20.00

IX
K.Grysko           

19.00-20.00

klasa I

A.Wojtyra, J. Frączek

18.30-20.00

klasa X
K.Grysko

19.00-20.30
klasa X

I.Pułkownik  J.Frączek

19.30-20.30

VII
A.Wojtyra,J.Cyndecki            

   

20.00-21.30

FANKI

U.Brylewska, J. Cyndecki

    

20.00-21.30

KONWALIE

U.Brylewska ,J.Cyndecki

 

 

 

 

     

 

MAŁA SALA 2019/2020

PONIEDZIAŁEK WTOREK ŚRODA CZWARTEK PIĄTEK

16.00-17.00
2 p 
M.Fertacz,W.Królikowski

16.00 - 17.00
klasa I umuzykalnienie
W.Królikowski
  16.00 - 17.00
2 p
M.Fertacz, J.Stawiarski
  16.00 - 16.45
1 P
M.Fertacz, J.Stawiarski
17.00-18.00
 II C
M.Fertacz,W.Królikowski
17.00 - 18.00
VI
A.Żaczkowa , W.Królikowski
17.00-18.00
III
A.Wojtyra, J. Cyndecki
17.00 - 18.00
VI
A.Żaczkowa, W. Królikowski
  16.45 - 17.45
II A
M.Fertacz, J.Stawiarski
18.00 - 19.00
 IV A
M.Fertacz, W.Królikowski
18.00-19.00
FLAMENCO
A.Żaczkowa                       
 18.00-19.00
IV B
A.Wojtyra ,J.Cyndecki
18.00 - 19.00
 IX
A.Żaczkowa ,W.Królikowski
 17.45 - 18.45
II B
M.Fertacz, J.Stawiarski

19.00-20.00
V

M.Fertacz, W.Królikowski 

 

 

19.00-20.00

V

M.Fertacz, J.Stawiarski

18.45-19.45

3p 
M.Fertacz, J.Stawiarski

 

     

 

SALA TRZECIA/MORELOWA/    2019/2020

PONIEDZIAŁEK WTOREK ŚRODA CZWARTEK PIĄTEK
                                                                                             

            16.00-16.45

                     1p

    M.Fertacz,W.Królikowski 

      17.00-18.00

            II C

M.Fertcz, J. Stawiarski

                                     
   

          16.45-17.45

              II A

M.Fertacz,W.Królikowski

      18.00- 19.00

        IV A

M.Fertacz, J.Stawiarski

 
   

          17.45-18.45

              II B

M.Fertacz,W. Królikowski

19.00-20.00

  Młodzieżowa

A.Żaczkowa,W.Królikowski 

 
   

          18.45-19.45

                3p

M.Fertacz, .Królikowski 

   
         

 

 PLAN MA CHARAKTER TYMCZASOWY.! ZASTRZEGAMY SOBIE MOŻLIWOŚĆ DROBNYCH ZMIAN!!

KONTAKT

Społeczna Szkoła Baletowa i Społeczne Ognisko Baletowe pod patronatem Towarzystwa Upowszechniania Sztuki Baletowej „TERPSYCHORA” z siedzibą w Częstochowie

Adres:
Al.Wolności 21/23 - Budynek dworca
42-200 Częstochowa

tel: +48 34 361-24-68 czynny od 16:00 do 20:00
tel kom.: 606-656-284, 606-104-266
e-mail: tuszb@terpsychora.czest.pl

https://m.facebook.com/SSzBiSOB/?locale2=pl_PL