Do góry

Aktualności

LEKCJE POKAZOWE
W najbliższych dniach odbędą się cykliczne lekcje pokazowe z umiejętności nabytych przez dzieci i młodzież w trakcie nauki w Społecznej Szkole Baletowej i Społecznym Ognisku Baletowym w bieżącym roku szkolnym.

Rodzice będą mogli ocenić postępy poczynione w ostatnim czasie przez ich dzieci . Dla dzieci będzie to okazja do zaprezentowania swoich umiejętności przed najbliższymi.Zapraszamy wszystkich Państwa do udziału i oceny naszej pracy!

Dyrektor Urszula Brylewska wraz z kadrą pedagogiczną.

 

UWAGA !

Informujemy Państwa ,że kwietniowe lekcje pokazowe dzieci biorących udział w popisie zostają odwołane, ze względu na skrócony w tym roku okres przygotowań uczniów do popisu.   

Lekcje pokazowe odbędą się tylko  w grupach 1p i 2 p         pani  Małgorzaty Fertacz   w dniu 24 kwietnia odbędą się następująco:

grupa 1 p    od godziny 15.30 do godziny 16.15

grupa 2 p   od godziny 16.15 do godziny 17.00 

Bardzo przepraszamy Państwa za zaistniałą sytuację

  PLAN ZAJĘĆ PANI ANETY WOJTYRY W MIESIĄCU  KWIETNIU!!!

Uprzejmie informujemy dzieci i rodziców , że zajęcia czwartkowe u pani Anety Wojtyry z dnia 12 kwietnia  odbędą się dnia 13 kwietnia  /piątek/ wg czwartkowego planu  oraz 

z dnia  26 kwietnia na dzień 27 kwietnia /piątek/ również w/g czwartkowego planu.

Bardzo przepraszamy za zaistniałą  sytuację.

 

                                                                                   

                                                                

                              

Tegoroczny popis
Tegoroczny popis Społecznej Szkoły Baletowej i Społecznego Ogniska Baletowego odbędzie się 27 maja 2018 roku w sali Filharmonii Częstochowskiej. W dniu 26 maja na scenie Filharmonii odbędzie się próba generalna spektaklu baletowego "Cztery pory roku".

Eliminacje na rok szkolny 2018/2019 już wkrótce!
W dniach 25- 27 czerwca br.od godziny 16 do 19  odbędą się przesłuchania ,które poprzedzą zapisy uczniów do Społecznego Ogniska Baletowego. Wykwalifikowana kadra pedagogiczna sprawdzi i oceni możliwości młodych kandydatów i kandydatek do wspólnej tanecznej zabawy. 1 września zapisani uczniowie wyruszą z nami w podróż do świata sztuki. Serdecznie zapraszamy dzieci i rodziców!

TOURNE PO BELGII

W dniach od 2 kwietnia do 7 kwietnia uczniowie Społecznej Szkoły Baletowej i Społecznego Ogniska Baletowego gościli w Belgii na zaproszenie tamtejszej społeczności .

   Zaprezentowali mieszkańcom Geel, Ravels, Retie i Mol program składający się z dwóch części między innymi prezentujący polskie tańce narodowe .Dla wielu uczniów było to pierwsze spotkanie z Belgią - dla innych niestety pożegnanie , ponieważ kończą cykl nauczania w naszej szkole .Jednak i dla jednych i dla drugich była to wspaniała przygoda . Organizatorzy już planują kolejne występy. A więc do zobaczenia za dwa lata!

 

 

KONTAKT

Społeczna Szkoła Baletowa i Społeczne Ognisko Baletowe pod patronatem Towarzystwa Upowszechniania Sztuki Baletowej „TERPSYCHORA” z siedzibą w Częstochowie

Adres:
Al.Wolności 21/23 - Budynek dworca
42-200 Częstochowa

tel: +48 34 361-24-68 czynny od 16:00 do 20:00
tel kom.: 606-656-284, 606-104-266
e-mail: tuszb@terpsychora.czest.pl